Átfogó grafikai és dekorációs
megoldások kompromisszumok nélkül

Keressük a megfelelő kollégát!

Szeretném ha figyelmesen elolvasnád számunkra alapvető, fontos kritériumokat, mert nem szeretnénk ha utólag, személyes interjúk kapcsán vagy esetleg később derülne ki, hogy nem ez a te munkád!

Olyan munkatárssal szeretnénk együtt dolgozni...

  • akit érdekel a nyomdai világ, és a dekor technológiák.
  • tudja használni a számítógépet és kreatív észjárással rendelkezik.
  • aki szívesen illeszkedik bele egy kis létszámú, de stabil cégbe, és nem zavarja, hogy a munkavégzése napi szinten mások előtt zajlik, nem a háttérben!
  • aki igényes önmagára, nem riad vissza olykor a fizikai munkától sem (ha fel kell mászni egy,létrára, vagy fel kell emelni egy tekercs autófóliát)!
  • aki érti, hogy számunkra az ügyfél az első, és ezt minden egyes nap szem előtt tartja!
  • aki képes igazodni ahhoz, hogyha határidőink vannak akkor néha tovább dolgozunk, de ezt kompenzáljuk!
  • akinek az, hogy dolgozni jár nem teher, hanem az életének egy része, amelyben jól érzi magát!
  • akivel lehet jó hangulatban, kényelmes, harmónikus légkörben dolgozni!

Az alábbi két munkakört szeretnénk betölteni.

1.

Dekoratőr, dekor és nyomda utómunka,

  • Dekorációk kihelyezése. Öntapadós vinyl nyomatok kihelyezése kültéren és beltéren egyaránt
  • Ablakfóliázás opál- vagy homokfúvott fóliával
  • Betűkivágások kihelyezése
  • Molinók konfekcionálása, kihelyezése
  • Nagyformátumú nyomtatón készült nyomatok utófeldolgozása
  • Vasalható fóliák felvasalása
  • Dekorációk kiszállítása
  • Digitális nyomtatók kezelése, használata
  • Alapvető nyomdai kötészet ismeret
  • Kötészeti gépek ismerete (vágó,- spirálozó,- tűzőgép)

Előnyt jelent

  • Jártasság fóliavágásban, betűkivágásban és nagyformátumú nyomtatásban
  • Gyakorlat kézi és gépi kasírozásban, laminálásban, ringlizésben
  • Gyakorlat 3D fólia felhelyezésében
  • Alapanyagok, kellékanyagok ismerete

Elvárás

  • Nagyfokú precizitás
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Fejlődni akarás
  • Lelkes hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

2.

Nyomda előkészítő, kreatív

  • Alapvető nyomdai ismeretek
  • Szoftverek felhasználó szintű ismerete AI. ID. PS.
  • Digitális nyomdagépek használata
  • Alapvető kötészeti gépek ismerete, használata
  • Webdesign, weboldalak építése (nem kell megijedni kész környezetünk van!)
  • Utómunkák elvégzése
  • Problémamegoldó képesség

  • MAC es környezetben való jártasság
  • Tapasztalat csapatmunkában

Elvárás

Amennyiben úgy gondolod megfelelsz a fenti paramétereknek, akár átfedéssel is és dolgozni, fejlődni szeretnél, jelentkezz! Küldd el önéletrajzodat és motivációdat nekünk fizetési igényeddel együtt!